O firmie

MOTO RABAT to rzetelna i godna zaufania firma , która na rynku istnieje od 2016 roku. Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją części do najpopularniejszych marek samochodów europejskich i azjatyckich. 

Naszymi priorytetami jest fachowość i solidność obsługi, za którą stoją wykwalifikowani specjaliści oraz bogaty asortyment dostępnych części samochodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! MOTO RABAT jest partnerem ogólnopolskiej sieci zrzeszającej hurtownie, warsztaty i sklepy motoryzacyjne w całej Polsce - ProfiAuto. W naszej hurtowni dostępnych jest ponad 350 000 części zamiennych i innych akcesoriów samochodowych od ponad 250 dostawców w korzystnej cenie!

To jednak nie wszystkie atuty, które czekają na Ciebie. Siłę naszego sklepu motoryzacyjnego i hurtowni stanowi wykwalifikowany, zgrany zespół specjalistów z doświadczeniem w branży oraz wielką pasją do motoryzacji. Nasi pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę na branżowych szkoleniach oraz kursach. Nie da się ukryć, że to właśnie fachowy zespół, najlepszy wybór części oraz przystępne ceny sprawiają, że cieszymy się nieustającym zaufaniem klientów.

Oferta naszej hurtowni samochodowej i sklepu w Polkowicach skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – w tym do firm transportowych oraz warsztatów.

Zobacz galerię zdjęć »